• Producent: Kardio-Test
  • Kategoria: Ciśnieniomierze
  • Funkcja czasu i daty: tak
  • Pomiar pulsu: tak

Ciśnieniomierz elektroniczny nadgarstkowy KTA-168 samoczynny cyfrowy ciśnieniomierz nadgarstkowy TECH-MED TMA-250Bardzo dokładny cyfrowy ciśnieniomierz nadgarstkowy z fukcją wykrywania objawów arytmii serce i z trzema niezależnymi kanałami pamięci KTA-168 KARDIO TEST KTA 168 jest to w całości automatyczny aparat do pomiaru ciśnienia krwi i tętna zakładany na nadgarstek.

Aparat jest prosty w użyciu i znakomicie pasuje do realizowania codziennych pomiarów. Pokaźny ekran upraszcza odczyt ciśnienia skurczowego, rozkurczowego, a także tętna po zakończeniu każdego pomiaru. Poziom ciśnienia powietrza w mankiecie jest programowany automatycznie, zgodnie z jednostkowym ciśnieniem skurczowym (systolicznym) pacjenta.

na dodatek zaimplementowana pamięć umożliwia przechowywanie maksymalnie 3x40 ostatnich wyników pomiarów co jest niezwykle wygodne dla 3 użytkowników, którzy chcą regularnie kontrolować i obserwować swoje ciśnienie.

Ciśnieniomierz nadgarstkowy KTA 168 jest mały i przystępny do przenoszenia co sprawia,idealnie pasuje do stosowania w domu i w podróży. Pomiary ciśnienia realizowane tym aparatem są równorzędne z pomiarami wykonywanymi przez wykwalifikowanych pracowników służby zdrowia z wykorzystaniem konwencjonalnego mankietu i stetoskopu metodą osłuchową.

Pod warunkiem dokonywania pomiaru w adekwatnej pozycji ciała i ręki. Ciśnieniomierz KTA 168 jest chroniony programem gwarancyjnym obejmującym wady produkcyjne. SPECYFIKACJA w całości samoczynny, prosty pomiar na nadgarstku za pomocą jednego przycisku szybki i bardzo skrupulatny pomiar wykrywa objawy arytmii serca (IHB) wskaźnik poziomu ciśnienia krwi wg klasyfikacji WHO Czytelny wyświetlacz cyfrowy Pamięć: 3x40 ostatnich wyników w każdym kanale Funkcja obliczania przeciętnej z wyników ostatnich 3 pomiarów technika Fuzzy Logic gwarantująca najdokładniejszy pomiar.

Zakres pomiarowy: 20 - 280 mmHg Funkcja daty i godziny staranność: +/- 3 mmHg Puls +/- 5% Zasilanie: 2 baterie “AAA" 1,5V Oszczędność baterii - aparat samoczynnie wyłącza się po 1 minucie stworzony zgodnie z międzynarodowymi normami: ISO, MDD, CE Ciśnieniomierze są zarejestrowane jako urządzenia medyczne w URZĘDZIE REJESTRACJI artykułÓW LECZNICZYCH, WYROBÓW MEDYCZNYCH I produktÓW BIOBÓJCZYCH, co zapewnia wysoką dokładność ich wskazań.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Ciśnieniomierze